Tempobet Para Yatırma Yöntemleri ve Sorunları

2008 yılında online hizmetlerine başlayan Tempobet, fırsatları ile kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor. Siz de onun kullanıcısı olabilir ve kazanmak isteyebilirsiniz. O halde önce kayıt olmalısınız. Ardından Tempobet ödeme yöntemleri ile yatırım yapmalısınız. Yatırımlarınızı son derece basit bir şekilde yapacaksınız. Dilerseniz önce yöntemleri tanıyalım.

Tempobet Para Yatırma Yöntemleri

Sadece üyelerini düşünen, onlar kazansın diye elinden geleni yapan Tempobet, çeşitli seçenekler ile para yatırılmasına olanak tanımaktadır.

Havale/EFT: Kolayca para yatırılabilecek seçeneklerdendir. Havale ile para yatırmak için herhangi bir saate dikkat etmenize gerek yoktur ancak EFT yapıyorsanız EFT saatleri içerisinde olmasına özen göstermelisiniz.

Kredi Kartı: En fazla kullanılan seçeneklerdendir. Kolayca para yatırılabilir.

ecoPayz: Önce bir ecoPayz hesabı oluşturacak ve daha sonra bakiye yüklemesi yapacaksınız. Ardından buraya para yatıracaksınız.

AstroPay: Ön ödemeli sanal kartlardan biridir. Herhangi bir bayiden alacak ve site üzerinde kodu girerek paranızı yatıracaksınız.

PayKwik: Tercih edilebilecek ön ödemeli sanal kartlardandır. Para yatırması kolay olduğu gibi düzenli de olmaktadır.

Tempobet Para Yatırma Kuralları

Dikkate almanız gereken bazı kurallar mevcuttur. Bilindiği üzere yukarıda saymış olduğumuzdan çok daha fazla ödeme yöntemi bulundurmaktadır. Biz her türüne bir örnek verdik. Öreğin Bitcoin, cep bank, QR kod, Litecoin ile de para yatırabileceksiniz. Tabii yatırım yaparken Tempobet para yatırma kuralları dikkate alınmalıdır. Aksi takdirde para hesaba geçmeyecektir. Seçtiğiniz yöntemin minimum ve maksimum tutarlarına göz atmalısınız. Örneğin cep bank ile para yatırıyorsanız en az 100, en fazla 1000 TL yatırabilirsiniz. Bunların dışına çıkmak paranızın yatmayacağı anlamına gelebilir. Peki paranız yatmadığında ne yapabilirsiniz?

Tempobet Canlı Destek Size Yardımcı Olabilir

Site içerisinde oldukça iyi bir yerleşime sahip olan Tempobet, sizin için sonuna kadar yardımcı olacaktır. Unutmamalısınız ki Tempobet para yatırma sorunları oluşabilir. Önemli olan bunları çözmektir. Hemen canlı destekten yardım alabilirsiniz. Bunun için sitenin en üst sağ kısmında bulunan iletişim butonuna tıklayacaksınız. Ardından canlı yardım butonuna basacak ve sağ alt tarafta beliren kutucuktaki bilgileri gireceksiniz. Adınızı ve kullanıcı ID numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Yoksa siz canlı destekten yardım alamıyor musunuz? O halde mail üzerinden de irtibat kurabilirsiniz.

Tempobet Müşteri Hizmetlerinden Yardım Alın

Tempobet sadece site içi iletişim hakkı tanımamaktadır. Bunun yanında site içi mesaj kutusu ve site dışı mail hizmeti de vardır. Siz buradan mail seçebilirsiniz. Böylece Tempobet müşteri hizmetleri ile görüşmüş olacaksınız. Yine sitenin sağ üst köşesinde bulunan iletişim kutusuna tıklayacak ve karşınıza çıkan pencereden e-posta gönderin butonuna basacaksınız. Hemen ardından karşınızda beliren kutucukları dolduracaksınız. Burada kullanıcı numaranız, e-posta adresiniz, mesajınız ve resimdeki kod sizden istenecektir. Mesajınızı açıklayıcı bir şekilde yazdıktan sonra göndereceksiniz. Formda belirtmiş olduğunuz mail adresinize geri dönüş site tarafından yapılacaktır. Peki müşteri hizmetlerinden ve canlı destekten daha hızlı hizmet alabilmek adına ne gibi sorular sorabilir ve hangi adımları izleyebiliriz?

Tempobet Para Yatırma Sorununu Halledin

Beğenerek kayıt olduğunuz site üzerinde sorun yaşadınız ve bunu nasıl çözeceğinizi bilmiyorsanız bizim tavsiyelerimizi dinleyebilirsiniz. Öncelikli olarak Tempobet giriş işlemi yaptıktan sonra canlı desteğe bağlanmanızı tavsiye ediyoruz çünkü daha anlık bir iletişim kurma fırsatı sağlanmaktadır. Burada karşınıza çıkan müşteri temsilcilerine öncelikli olarak ödemenizi yaptığınızı belirtmelisiniz. Burada vermeni gereken bilgiler:

Canlı desteğe ödeme yaptığınız tutarı, kullandığınız yöntemi, ödemeyi gerçekleştirdiğiniz günü ve saati, varsa sıra numarasını yoksa dekont bilgilerini iletmelisiniz. Böylece ödemeyi yaptığınızı açık bir şekilde kanıtlayabilirsiniz. Onların yapacağı kısa bir kontrolün ardından ödeme onaylanacak ve hesabınıza düşecektir. Aynı durumu mail üzerinden müşteri hizmetlerine de açıklayabilirsiniz. Nasıl mı? İşte ayrıntıları…

Ödeme yaptığınıza dair bir kanıt olması açısından varsa elektronik dekontunuzu yoksa ve yine – varsa – dekontunuzun resmini mailde eke koymalısınız. Ayrıca ödeme yapılan hesap numarasını yazmalısınız. Bunun yanında gönderilen tutar, saat ve gün, kullanılan yöntem de yazılmalıdır. Bu sayede onlara inceleme fırsatı tanınabilir ve kısa sürede onay verilebilir. Unutmamalısınız ki bu platform kullanıcı odaklı çalışmaktadır ve kısa sürede problemlerin üstesinden gelecektir. Siz dilerseniz daha sorunsuz bir yatırım için Tempobet mobil para yatırma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Mobilden çok daha kısa sürede para yatırabilirsiniz.

Yorum yapın