Tempobet Ödeme Yapıyor Mu

Site tasarımını bir süre önce değiştiren Tempobet uzun zaman önce Türkiye’de faaliyetlerine başladı. Son dönemlerde göstermiş olduğu çıkışla alanının en çok kullanılan sitelerinden biri oldu. Gerek ödeme yöntemlerinin gelişmiş olması gerekse yüksek oranları ile üyelerini memnun etmesini bildi. Mobil cihazlar ile uyumlu bir siteye sahip. Bununla yetinmeyip bir de uygulama geliştirmiştir. Artık onu da indirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bonus ve promosyon bakımından biraz geri kalmış olsa da bunu bir strateji olarak görmektedir. Kullanıcılarını çevrim şartları ile yormak istememektedir. Buraya kayıt olarak gelir elde edebilirsiniz. Peki Tempobet ödeme yapıyor mu? İşte can alıcı soru bu. O halde hemen konuya dair açıklamaları yazının devamında bulabilirsiniz.

Tempobet Ödeme Yöntemleri Neler?

Öncelikli olarak ödeme yöntemlerini incelememiz gerekir. Bu sayede onun ödeme yapıp yapmadığını öğrenebiliriz. Baktığımızda sitenin alt kısmında da bunlardan bahsedilmiş. Tabii para çekme alanında yöntemlerle ilgili daha ayrıntılı bilgi verilmiş. Burada havale, QR kod, cep bank, kredi kartı gibi banka yollu ödeme seçenekleri mevcut. Ayrıca Tempobet ödeme yöntemleri arasında ecoPayz, Neteller, Jeton, Papara gibi cüzdan uygulamaları da geliyor. Bununla birlikte AstroPay, Paykasa, Cashixir gibi sanal kartlar ile de ödeme yapabiliyor. Son olarak Litecoin, Etherium, Bitcoin gibi kripto paralar ile de kullanıcılarının para çekmesine olanak tanıyor. Bu kadar geniş seçeneklerle kolayca çekim yapabilirsiniz.

Tempobet Para Çekme Kuralları Neler?

Ödeme yaptığını ve asla paranızın kalmayacağını söylediğimiz Tempobet bünyesinde bulunan para çekme seçeneklerinin bazı kuralları vardır. Bu nedenle kurallara dikkat etmeli ve ona göre davranmalısınız. Bildiğiniz gibi Tempobet para çekme kuralları arasında en başı limitler alıyor. Nedir bu limitler? Bilinmesi gereken ilk nokta onun illegal bahis sitesi olduğudur. Yani faaliyetlerine illegal devam ettiği için banka hesapları kontrol edilip bloke edilmektedir. Bu genelde çok fazla hareket olduğunda yapılır. O da fazla hareketlilik olmaması adına özellikle banka yollu ödemelere limit koymuştur. Yani minimum ve maksimum çekim limiti bulunmaktadır. Ek olarak hepsinin çekim süresi de ayrıdır. Bunlara dikkat ederek para çekme talimatında bulunmanızı tavsiye ederiz.

“Tempobet Ödeme Yapıyor Mu” üzerine bir yorum

Yorum yapın