Tempobet Cepbank Ödeme Yöntemi

Tüm özellikleriyle alanının en iyi bahis sitelerinden biri olduğunu kanıtlayan Tempobet 2008 yılında İngiltere’de kuruldu. Bir süre sonra tüm Avrupa ülkelerinde hizmet vermeye başladı. Alanının en tanınan sitesidir. Bünyesinde geniş ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Kullanıcılarının basit bir şekilde para yatırması ve çekmesi adına ödeme yöntemlerini geniş tutmuştur. Ne var ki bu kadar çok seçenek olmasına karşın en fazla cepbank kullanılmaktadır. Peki ama bunun nedeni nedir? Bilmelisiniz ki günün her saati ödeme yapılmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca işlem süresi diğerlerine göre çok daha kısadır. Doğrudan yatırımlarının bakiye olarak hesaplarında gözükesini isteyen kişiler Tempobet cepbank ödeme yöntemini kullanmaktadır. Eğer siz de onunla ilgili bilgi almak istiyorsanız hemen yazının devamına bakabilirsiniz.

Tempobet Cepbank İle Para Yatırma

Hesabınıza cep bank ödeme yöntemini kullanarak para yatırabilirsiniz. Unutmamalısınız ki kullandırdığı bütün ödeme yöntemlerinde olduğu gibi onun için de bazı kurallar belirlemiştir. Bunlara dikkat etmelisiniz. Şimdi Tempobet cepbank ile nasıl ödeme yapabileceğinizi merak ediyorsanız önce para yatırma sayfasına geçiş yapmalısınız. Daha sonra buradan cep bank ödeme yöntemini seçmelisiniz. Ardından para yatırabilmeniz için gerekli olan bilgileri alacaksınız. Daha sonra cep şubenize ya da internet şubenize giriş yapacaksınız. Bundan sonra parayı gönderecek ve siteye gelerek ödeme bildiriminde bulunacaksınız. Bu bildiriminde sizden adınız, soyadınız, gönderilen tutar ve ödeme tarihi istenecektir. Onları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Tempobet Cepbank Ödeme Kuralları Nelerdir?

Para yatırmadan önce mutlaka cepbank için tanımlanmış kurallara göz atmalısınız. Sizin de bildiğiniz gibi o illegal hizmet verdiğinden dolayı tüm para giriş çıkışları kontrol edilmekte ve tespit edildiği zaman hesapları bloke edilmektedir. Bundan dolayı ödemeleri kontrol altına almıştır. Cep bank için minimum ve maksimum yatırım tutarları belirlemiştir. Artık cep bank ödeme yöntemini kullanarak tek seferde en az 100 TL yatırabileceksiniz. En fazla yatırabileceğiniz tutar ise 1000 TL olacaktır. Bu rakamları aşarsanız ya da altında kalırsanız ödemeniz kabul edilmez ve size iade edilir. Tekrardan işlemi yapmak zorunda kalırsınız. Ek olarak %15 para yatırma bonusu da kullanmaya hak kazanacaksınız.

Yorum yapın